Zaznacz stronę

Tabletki na erekcję są dostępne w aptekach, na aukcjach internetowych, a także w sklepach online, można kupić je wszędzie. Oczywiście, jeżeli zależy nam na zdrowiu oraz chcemy mieć pewność, co do skuteczności i bezpieczeństwa takich środków, warto decydować się wyłącznie na zakup takich, które pochodzą z pewnego źródła. Oczywiście, jak każde środki farmakologiczne, mają pewne skutki uboczne.

Działanie i skutki uboczne sildenafilu


Sildenafil to środek czynny, który znajduje się w większości tabletkach na potencję, między innymi we Viagrze, dlatego omówimy, jakie skutki uboczne można zaobserwować podczas zażywania takich tabletek. Zacznijmy od tego, jak działa sildenafilu. Ma on klinicznie udowodnioną skuteczność, jego głównym zadaniem jest stymulacja przepływu krwi w penisie. Blokuje enzymu, które blokują erekcję, dlatego mężczyzn może osiągnąć wzwód i cieszyć się z udanego stosunku seksualnego ze swoją partnerką. Zażywa się tabletkę, następnie wystarczy niewielki bodziec, aby można było osiągnąć erekcję. Takie tabletki będą działać w przypadku problemów o podłożu psychologicznym i neurologicznym.

Sildenafil to środek, który tak, jak wszystkie leki może mieć efekty uboczne. Do najczęściej spotkanych można zaliczyć reakcje alergiczne, bóle głowy, bóle w klatce piersiowej, nudności, biegunka, uderzenia gorąca, senność, kołatanie serca, nadciśnienie lub niedociśnienie krwi, drgawki, napady padaczkowe, problemy skórne, senność i wiele innych. Ważne jest to, aby bacznie obserwować swoje ciało, dzięki temu będzie można odstawić lek w razie potrzeby.